Łazienka rodem z Capri

Łazienka rodem z Capri

Łazienka w stylu Capri oferuje nam kontrastujące ze sobą barwy: czarną i cytrynową, które przedzielone są pasami bieli różnej szerokości i sprawiają, że aranżacja przyciąga uwagę oraz inspiruje. Co więcej, niezwykle gustowna armatura, podłoga i dekoracyjne akcesoria utrzymane są w tej samej kolorystyce.

Łazienka w tym stylu przypomina nam o pięknej włoskiej wyspie położonej w Zatoce Neapolitańskiej, która zachwyca śródziemnomorską roślinnością, fascynującymi grotami i oczywiście otaczającym ją Morzem Tyrreńskim, o mieniącej się wieloma odcieniami błękitu barwie.

Znakomitą propozycją dla tego typu łazienki może być kolekcja eleganckich baterii Capri firmy Ferro. Możemy w niej znaleźć baterię umywalkową, wannową, natryskową, bidetową, a także umywalkową nablatową. Prosta i zwarta forma, o lekko zaokrąglonej linii, będzie doskonale się prezentować wśród geometrycznych elementów ceramiki łazienkowej. Atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne dodatki, które utrzymane są w tej samej kolorystyce – kubki, mydła, ręczniki czy też szklane kule, mieniące się żółtą-zieloną barwą dodadzą blasku całej aranżacji. Baterie łazienkowe wyposażone zostały w regulatory ceramiczne oraz pokryte dekoracyjną chromowaną powłoką.