Kolekcja wykładzin Rawline Scala duńskiej marki EGE

Kolekcja wykładzin Rawline Scala duńskiej marki EGE

Nowa kolekcja wykładzin Rawline Scala duńskiej marki EGE, przywołuje na myśl klasyczne tkaniny i materiały używane w przemyśle odzieżowym. Zaprojektowały ją Helle Lykke Jensen i Louise Soe Oxlund, które inspirowały się przetartym jeansem, szlachetną przędzą, plisami w damskiej odzieży, czy zabytkowymi tekstyliami z wyraźnymi śladami zużycia.

Na kolekcję Rawline Scala składa się jedenaście wzorów, które mogą być wytworzone w trzech skalach: małej, średniej i dużej, a także w pięciu wariantach kolorystycznych – w odcieniach beżu, szarości, czerni, błękitu i zieleni. Możliwości kombinacji i wdrożenia oryginalnego indywidualnego rozwiązania są więc ogromne. Wykładziny występują w postaci płytek dywanowych i rolki, zaś do ich produkcji używane jest unikalne włókno Econyl®, tworzone między innymi ze zużytych i przetworzonych sieci rybackich.

Wykładziny te podzielone są na trzy tematy – Minimal, Reflex i Heritage, które nawiązują do tkanin, będących przykładem trendów obowiązujących w różnych kulturach na przestrzeni dekad. Dzięki temu z łatwością odnajdują się w niemal każdej aranżacji wnętrza.

Produkty marki EGE w Polsce można nabyć w firmie Carpet Studio.

115905882731

1159058827312