Minimalistyczne trendy w aranżacji wnętrz

Minimalistyczne trendy w aranżacji wnętrz

Decydując się na płytki podłogowe często rozważamy, czy ich wzór będzie w stanie współgrać z pozostałą częścią aranżacji naszego wnętrza. Dlatego Grupa Paradyż, w swojej nowej kolekcji, ma dla nas propozycje, które będziemy w stanie zaakceptować niemal w każdym wnętrzu, a więc – cement, kamień oraz biel.

Cement
Projektanci niezwykle sobie cenią beton architektoniczny, czy surowe tynki dekoracyjne, bowiem cementowa powierzchnia może stanowić doskonałą i uniwersalną bazę do odważniejszych aranżacji. Płytki tego rodzaju są połączeniem strukturalnych i matowych powierzchni ze stonowanymi kolorami, co pozwala stworzyć surowe wnętrze z wyrazistym, dominującym motywem.

Kamień
Natomiast kamień naturalny, nawiązujący do barw ziemi i trendów eko, pozwala stworzyć wnętrze ciepłe, aczkolwiek niezwykle gustowne. W otoczeniu naturalnych wzorów czujemy się zrelaksowani i wypoczęci.

Biel
Kolor bieli sprawdza się zawsze tam, gdzie wymagana jest gustowna aranżacja i dobry smak. Płytki o delikatnej fakturze i uniwersalnej tonacji dodają wnętrzu nieskrępowanej elegancji.

masiff

mitte