Umywalki inspirowane kwiatami

Umywalki inspirowane kwiatami

Umywalki stanowią nieodłączny element łazienki, nie oznacza to jednak, że muszą być nudne i monotonne. Firma Deante zaprojektowała kolekcję umywalek inspirowaną motywami kwiatowymi, które oprócz użyteczności charakteryzują się również pięknymi kształtami.

Pierwsza z nich zwana Anemon, to kwadratowa umywalka instalowana na blacie, która przypomina drobne białe kwiaty, zaś jej subtelna i elegancka forma idealnie pasuje do niewielkich wnętrz, których właściciele nie chcą rezygnować z pięknego wyposażenia. Niezwykła prostota tego produktu sprawia, że stanie się on dopełnieniem łazienki, niezależnie od stylistyki jej wykończenia.

Natomiast wpuszczana w blat umywalka Floks posiada szeroki prostokątny rant, który sprawia, że produkt wydaje się bardziej funkcjonalnym. Ten fragment dodatkowego miejsca może posłużyć jako półka na kosmetyki oraz przybory toaletowe. Rant stanowi przeciwwagę dla obszernej półokrągłej komory, sprawiając, że całość projektu umywalki jest przykładem wysokiej jakości sztuki użytkowej, która bez utraty swojej funkcjonalności, zdobi wnętrze.

Trzecim z efektownych projektów jest umywalka oraz miska ustępowa Peonia, przypominająca kształtem pąki tych jakże pięknych kwiatów. Jej zaokrąglone brzegi, a także eliptyczna komora wprowadza do łazienki delikatność. Do misy ustępowej można z łatwością dobrać adekwatną, wolnoopadającą deskę, zaś podwieszana misa ułatwia dostęp do zakamarków łazienki podczas sprzątania.

Umywalka Peonia:

peonia

Umywalka Floks:

floks

Misa ustępowa Peonia:

peonia misa